Salon Aromatica
Naše akce
 

LASH LIFTING - BOTOX ŘAS

Novinkou a hitem je v tomto roce tzv. lash lifting. V podstatě jde o zdůraznění a optické prodloužení a natočení vlastních řas, dále jejich probarvení do černa.

Pro koho je toto vhodné?
Pro vás, kdo již nechcete denně používat řasenku, protože vám třeba slzí oči. Pro vás, kdo nechcete používat řasenku, protože tím ztrácíte hodně času. Pro vás, kdo chcete mít velmi výrazné řasy, natočené směrem nahoru. Pro vás, kdo chcete být sexy.

Pro koho vhodné není?
Pro vás, kdo má málo vlastních řas. Pro vás, kdo má příliš krátké řasy. Pro vás, kdo máte velmi citlivé oči a nesnesete chemický proces na očním okolí.

Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší přípravenk LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.
Lash lifting a lash botox bomb je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!!!

Čas 75 min.- cena 690,-/490,- (snížená cena pro studentky)
 
Salon Aromatica - facebook Salon Aromatica info@Salon-Aromatica