Salon Aromatica
Naše akce
 

LASH LIFTING - BOTOX ŘAS

Čeká Vás wellness pobyt či dovolená u moře a chcete být v každém případě upravená, chcete být jiná, upoutat své okolí vlastními řasami? Být přirozeně krásná bez umělých “ doplňků”? Potom je tato technika LASH LIFTING ideální právě pro Vás!

Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

Lash lifting a lash botox bomb je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!!!
Služba bude k dispozici od 8.8. 2018 za zaváděcí cenu 999,- Kč, po 8.9. za cenu 1100,- Kč.
 
Salon Aromatica - facebook Salon Aromatica info@Salon-Aromatica